Stážista business podpory

Inzerát vložen: 26. 9. 2021

Jméno firmy
Italsko-česká bchodní a průmyslová komora

Adresa
Husova 25, Praha 1

Web
www.camic.cz

Italsko-česká obchodní a průmyslová komora se sídlem v Praze hledá posilu do našeho týmu zaměřeného na podporu italských podniků v České republice.

Italsko-česká obchodní komora je dynamické obchodní sdružení s více než 400 členy, které rozvíjí projekty různého druhu na trase Itálie-Česká republika, s cílem upevnit a posílit obchodní a podnikatelské vztahy mezi oběma zeměmi.

Popis pracovní pozice:

Italsko-česká obchodní komora (www.camic.cz) nabízí neplacenou stáž na pozici Business Support Trainee

Hlavní činnosti:
– asistenční služby pro italské společnosti se zájmem o český trh (a naopak)
– vyhledávání obchodních partnerů, tvoření databází
– správa požadavků italských a českých společností
– pomoc při realizaci obchodních akcí/misí/veletrh

Požadujeme:

  • Minimální znalost italštiny na úrovni B1/B2
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Práce v týmu
  • Schopnost realizovat úkoly samostatně
  • Operativní znalost balíčku Microsoft Office

Nabízíme:

  • Kancelář v centru Prahy
  • Příležitost pro vylepšení svého CV a získaní zkušeností v oblasti mezinárodního obchodu

Informace o pozici:

Jazyky:
Čeština, Italština,
Oblast:
Praha
Odvětví:
ID inzerátu:
16CZ8213
 Souhlasím s podmínkami Prohlášení o soukromí a Právními informacemi.

Prosím, vyplňte všechna povinná pole.