Sekretářka/Recepční/Asistentka

Inzerát vložen: 3. 6. 2022

Jméno firmy
Italsko-česká obchodní a průmyslová komora

Adresa
Husova 159/25, 110 00 Praha 1

Web
www.camic.cz

Italsko-česká obchodní a průmyslová komora hledá sekretářku.

Italsko-česká obchodní komora je dynamické sdružení společností s více než 400 členy, které vyvíjí aktivity a projekty různého druhu na ose Itálie-Česká republika za účelem upevnění a posílení obchodních a podnikatelských vztahů mezi oběma zeměmi.

Termín nástupu: dle dohody.

Nabídka: plný úvazek (zkušební doba 3 měsíce). Pozice není k dispozici na částečný úvazek.

Místo výkonu práce: Praha 1.

V případě zájmu zašlete na adresu natalie.karabcova@camic.cz k rukám generálního sekretáře Mattea Mariani:

  • CV v českém a italském jazyce
  • Uvedení nejbližšího možného termínu nástupu
  • Text: „Pověřuji Italsko-českou obchodní a průmyslovou komoru ke zpracování mých osobních údajů pro účely uvedené v tomto oznámení v souladu se zákony platnými v České republice.“

Vhodní zájemci o pozici, kteří splňují požadavky, budou pozváni k pohovoru. Z důvodu velkého množství kandidatur budou e-mailem kontaktováni pouze vhodní uchazeči. Zájemci, kteří nesplňují základní požadavky uvedené v inzerátu, nebudou kontaktováni.

Popis pracovní pozice:

  • Recepce v pražském sídle (pondělí-pátek od 9.00 do 17.30): příjem a přepojování telefonních hovorů, správa a třídění emailů.
  • Podpora Office Managera při výkonu kancelářských činností: pošta, papírnictví, administrativní podpora, zadávání dat atd.

Požadujeme:

Nezbytné požadavky (nezasílejte prosím kandidaturu v případě nesplnění některého z požadavků)

  • rodilý mluvčí češtiny
  • schopnost komunikovat v italštině, a to i po telefonu
  • přesnost a spolehlivost

Nabízíme:

Hrubý měsíční plat: na základě zkušeností dle nezbytných a preferovaných požadavků.

Informace o pozici:

Jazyky:
Čeština, Italština,
Oblast:
Praha
Odvětví:
 Souhlasím s podmínkami Prohlášení o soukromí a Právními informacemi.

Prosím, vyplňte všechna povinná pole.