Manažer La Grapperia

Inzerát vložen: 15. 6. 2022

Jméno firmy
Bevande s.r.o.

Adresa
Vinořská

Web
www.lagrapperia.cz

La Grapperia Dejvice je nově otevřená prodejna v Praze 6, Wuchterlova 14 společnosti Bevande s.r.o. Jedná se o menší rodinnou společnost, která již od roku 2007 se zabývá dovozem italských vín, grappy, a dalších potravin. La Grapperia je showroom, vinárna, bar, kde to Itálii přímo žije. Pořádáme zde řadu degustací, hudebních akcí, aperitivo. Nabídka sortimentu je široká, zaujme každého zákazníka. Bevande s.r.o. má svůj vlastní eshop www.bevande.cz, kde veškerý tento sortiment je rovněž umístěn v La Grapperia.

Popis pracovní pozice:

Pro nově otevřenou pobočku Praha 6 Dejvice hledáme na samostatnou pozici manažera La Grapperia se znalostí o italských vínech, italské gastronomii. Práce je v klidném novém prostředí. Společnost Bevande, která La Grapperii rozšířila v ČR, je rodinná společnost, dovážející italské produkty již od roku 2007. Manažer je samostatná pozice, kde se nejen jedná o obsluhu zákazníka, avšak i o manažerskou činnost, správné vedení prodejny, účast na marketingových akcích, zaškolení v online prodejích. Práce v účetním programu Pohoda. Práce je vhodná i pro zahraniční pracovníky.

Požadujeme:

znalost italských vín a destilátů
znalost angličtiny nebo italštiny
vítána je znalost v účetním programu Pohoda

Nabízíme:

Práci na hlavní pracovní poměr
4 týdny dovolené
provize z prodeje na prodejně
roční provize ze splněného obratu na prodejně

Informace o pozici:

Jazyky:
Čeština, Italština, Angličtina,
Oblast:
Praha
Klíčová slova:
ID inzerátu:
16CZ8315
 Souhlasím s podmínkami Prohlášení o soukromí a Právními informacemi.

Prosím, vyplňte všechna povinná pole.