Asistent prodeje

Inzerát vložen: 12. 10. 2020

Jméno firmy
BEVANDE CZ, s.r.o.

Adresa
Táborská 378, Nusle, 140 00 Praha 4

Web
WWW.BEVANDE.CZ

Bevande s.r.o. je rodinný podnik s dlouhou tradicí na trhu zaměřený na dovoz italské grappy, vína, likéry, balsamikové octy.

Popis pracovní pozice:

Pro další pobočku La Grapperia v Praze hledáme na pozici asistent prodeje v kamenné prodejně La Grapperia.

Požadujeme:

  • Čeština podmínkou a znalost italských vín a destilátů rovněž podmínkou
  • Znalost z gastronomických provozů
  • Orientace ve víně, hlavně v italských odrůdách
  • Příjemné vystupování k zákazníkovi, dobré vyjadřování a komunikace
  • Znalost angličtiny, italština vítána

Nabízíme:

  • Práci v zajímavém prostředí pro stabilní společnost
  • Rodinná atmosféra
  • Individuální přístup
  • Samostatnost
  • Roční odměny, kvartální odměny, zaměstnanecké slevy

Informace o pozici:

Jazyky:
Italština, Angličtina,
Oblast:
Praha
Odvětví:
ID inzerátu:
CZ121020
 Souhlasím s podmínkami Prohlášení o soukromí a Právními informacemi.

Prosím, vyplňte všechna povinná pole.