Zástupce vedoucího prodejny – Vice store manager

Inzerát vložen: 24. 4. 2018

Jméno firmy
GIANCARLO L'UOMO PERFETTO: BOUTIQUE MODA UOMO MADE IN ITALY (OPERA ITALIA s.r.o.)

Adresa
Široká 55/8

Web
www.giancarlo.cz

Společnost zabývající se prodejem luxusního pánského oblečení hledá pro svůj nový obchod na Praze 1, v ulici Široká 55/8.

Popis pracovní pozice:

Vhodný kandidát účinně řídí prodejní činnost, nabízí vynikající služby v rámci obchodu, ovládá techniku maloobchodního prodeje a samostatně bere míry v případě krejčovských úprav. Dále se stará o expoziční prostory obchodu, udržuje v pořádku a v dostatečném množství vystavené zboží a sklad, provádí nezbytné hotovostní transakce.

Požadujeme:

  • Zkušenosti s prodejem vysoce kvalitního pánského oblečení
  • Vášeň pro pánskou módu
  • Přirozené nadání na mezilidské vztahy
  • Čeština a angličtina, italština výhoda
  • Pracovní doba obchodu je od pondělí do neděle, od 10:00 hod. do 19:00 hod. (se dvěma volnými dny v týdnu).

Nabízíme:

Finanční ohodnocení a další benefity budou odpovídat předloženému životopisu a schopnostem prokázaným v průběhu zkušební doby. Roční odměny budou v souladu s dosaženým plánovaným obratem.

Informace o pozici:

Jazyky:
Čeština, Italština, Angličtina,
Oblast:
Praha
Odvětví:
ID inzerátu:
IT12345
 Souhlasím s podmínkami Prohlášení o soukromí a Právními informacemi.

Prosím, vyplňte všechna povinná pole.