Účetní

Inzerát vložen: 10. 7. 2019

Jméno firmy
Savino&Partners a.s.

Adresa
Máchova 18/838 Vinohrady 120 00 Praha

Web
www.savinopartners.com

Původem Italská společnost poskytující služby v oblasti účetnictví, daňového poradenství a podporu v oblasti nemovitostí hledá kandidátku/ta na pozici samostatné účetní.

Popis pracovní pozice:

Budete mít na starosti zpracování komplexní účetní agendy pro své klienty včetně účetní závěrky.

Budete se setkávat se zajímavými projekty ve spolupráci s účetní manažerkou a daňovým poradcem.

Požadujeme:

  • Ideální kandidát má min.2 roky zkušeností s komplexní účetní agendou.
  • Znalost systému Helios orange je výhodou.
  • Znalost češtiny (rodilý mluvčí), znalost italštiny a angličtiny výhodou.

Nabízíme:

  • možnost získat zkušenosti s různorodou účetní agendou
  • kanceláře v centru Prahy
  • stravenky
  • sick days
  • možnost dalšího vzdělávání a další

Informace o pozici:

Jazyky:
Čeština, Italština, Angličtina,
Oblast:
Praha
Odvětví:
ID inzerátu:
16IT3087
 Souhlasím s podmínkami Prohlášení o soukromí a Právními informacemi.

Prosím, vyplňte všechna povinná pole.