Sekretariát – Účetnictví

Inzerát vložen: 24. 10. 2018

Jméno firmy
Sociatà Dante Alighieri

Adresa
Ovenecká 32, 170 00 Praha 7

Web
www.dantepraga.cz

Cílem neziskové organizace Società Dante Alighieri, založené v Římě roku 1889, je sířit italský jazyk a kulturu ve světě mezi cizinci, kteří se zajímají o klasické a moderní hodnoty italské společnosti a mezi Italy v cizině, kteří mají zájem o uchování kulturních vazeb na Itálii. Pražská sekce se zrodila v lednu 2005. Pořádá řadu jazykových kurzů pro skupiny i jednotlivce. Získala kvalifikaci Centra zkoušek PLIDA a je jedinou institucí v České republice, která je oprávněna tyto zkoušky vykonávat. Mimo výukové činnosti organizuje přednášky, výstavy, koncerty, kulturní výměny a tematická setkání.

Popis pracovní pozice:

  • Činnost skretariátu a administrativní činnost
  • Zajištění chodu kanceláře a učeben
  • Zajištění chodu účetnictví (platby, vystavování faktur apod.)
  • Zajištění „třídní knihy“
  • Spolupráce při plánování akcí

Uvedená pozice počítá s maximálně 30hodinami týdně, které budou stanoveny v časech dle dohody a potřeb společnosti.

Požadujeme:

  • Rodilý mluvčí češtiny s dobrou znalostí italštiny psané i mluvené (minimální úroveň B1–B2)
    nebo rodilý mluvčí italštiny s výbornou znalostí češtiny psané i mluvené (minimální úroveň C1)
  • Zkušenost s účetnictvím
  • Časová flexibilita
  • Organizační schopnosti a týmový duch
  • Pokročilá znalost práce s PC včetně kancelářských programů a programů pro správu.

Nabízíme:

  • Dynamický pracovní prostředí
  • Osobní rozvoj.

Informace o pozici:

Jazyky:
Čeština, Italština,
Oblast:
Praha
Odvětví:
ID inzerátu:
16IT1415
 Souhlasím s podmínkami Prohlášení o soukromí a Právními informacemi.

Prosím, vyplňte všechna povinná pole.