Řidič/skladník

Inzerát vložen: 17. 5. 2019

Jméno firmy
Noi Italia

Adresa
Toužimská 767, Blok A-9, 19900 Praha 9

Web
www.noi-italia.cz

NOI Italia zajišťuje dovoz a distribuci italských potravin pro hotely, restaurace, pizzerie a prodejny. Nabízí velmi kvalitní italské sýry, šunky, salámy, těstoviny, maso, prosecco a jiné.

Popis pracovní pozice:

Obchodní společnost zaměřená na dovoz italských produktů v oblasti ho.re.ca hledá do svého týmu pracovníka na pozici řidič / skladník:

Náplň:

  • Manuální příjem a výdej zboží
  • Příprava zboží k expedici dle přijatých objednávek
  • Rozvoz zboží

Požadujeme:

  • Pracovitost, samostatnost a spolehlivost
  • Dobrý zdravotní stav a trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v malé rodinné společnosti působící na trhu přes 15 let
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Pracovní doba 7.30 – 16 hod.
  • Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké slevy
  • Příjemný kolektiv

Informace o pozici:

Jazyky:
Čeština,
Oblast:
Praha
ID inzerátu:
IT170519
 Souhlasím s podmínkami Prohlášení o soukromí a Právními informacemi.

Prosím, vyplňte všechna povinná pole.