Referent logistiky s italštinou

Inzerát vložen: 28. 3. 2018

Jméno firmy
ADECCO spol. s r.o.

Adresa
QUBIX 4 PRAHA, Štětkova 18, 140 00, Praha 4

Web
www.adecco.cz

Adecco začalo ve svém oboru v České republice působit v roce 1992. V současné době máme 20 poboček a Onsite pracovišť u našich klientů po celém území České republiky. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Společnost Adecco navíc dokázala, že je velice flexibilní a nezaujatá co se týče specifických vlastností a požadavků českého pracovního trhu, aniž by přehlížela důležitost kvality svých služeb. I po 25 letech od vstupu na český pracovní trh se Adecco neodchýlilo od své mise předvídat potřeby klientů a držet se nejvyšších standardů, které zaručují individuální a efektivní řešení.

Popis pracovní pozice:

Pro našeho zákazníka, výrobní společnost s dlouhodobou tradicí hledáme vhodné kandidáty do oddělen logistika/nákup.

  • Pozice je vhodná pro seniory i juniory.
  • Jednání s italskými dodavateli.
  • Překlad z italštiny do češtiny dle potřeby – pouze na úrovni kolegů.
  • Zadávání dat do systému.
  • Dohled nad termíny dodávek.
  • Účast na poradách vedení společnosti.

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání.
  • Velmi dobrá znalost italského jazyka – podmínkou.
  • Praxe v logistice popř. nákupu výhodou, nikoliv podmínkou.
  • Ochota se dále vzdělávat.
  • Samostatnost.

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti.
  • Mzda dle kvalifikace kandidáta.
  • Stravenky.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Individuální prémie.
  • Možnost rychlého kariérního růstu.

Informace o pozici:

Jazyky:
Čeština, Italština,
Oblast:
Jihočeský kraj
Odvětví:
ID inzerátu:
16CZ1225
 Souhlasím s podmínkami Prohlášení o soukromí a Právními informacemi.

Prosím, vyplňte všechna povinná pole.