Prodejce zájezdů s angličtinou / italštinou

Inzerát vložen: 7. 5. 2018

Jméno firmy
CK Sardegna Travel s.r.o.

Adresa
Slovenská 1, 120 00 Praga

Web
www.sardinie.cz

SARDEGNA TRAVEL byla založena roku 2003 v Praze a jak je z jejího názvu patrné, specializuje se na italský ostrov Sardinii. Nabízí v této destinaci širokou škálu služeb a díky kvalifikovanému personálu, který nabízený produkt velmi dobře zná, připravuje četné nabídky na míru klienta.

Popis pracovní pozice:

  • Komunikace s klienty a zahraničními partnery
  • Rezervace a prodej leteckých zájezdů
  • Zajištění ubytování s vlastní dopravou
  • Prodej fakultativních služeb: aut, pojištění, lodí, letenek aj.
  • Sestavování zájezdů na míru
  • Tvorba produktu v rezervačním systému
  • Ostatní činnosti spojené s chodem cestovní kanceláře: fakturace, odbavení aj.

Požadujeme:

  • Příjemné vystupování, výborné komunikativní a prezentační dovednosti
  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe v oblasti cestovního ruchu
  • Výhodou praxe prodejce zájezdů v outgoingu (CA/CK)
  • Dobrá znalost angličtiny a češtiny podmínkou, italština výhodou není podmínkou
  • Pokročilá znalost PC a aktivní práce s internetem
  • Samostatnost, zodpovědnost, schopnost práce pod stresem
  • Orientace na zákazníka
  • Schopnost dotahovat požadavky do konce

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Zajímavou pracovní náplň
  • Částečně flexibilní začátek a konec pracovní doby, ev. možnost částečně home office
  • Informační cesty na Sardinii

Informace o pozici:

Jazyky:
Čeština, Italština, Angličtina,
Oblast:
Praha
Odvětví:
ID inzerátu:
IT123654
 Souhlasím s podmínkami Prohlášení o soukromí a Právními informacemi.

Prosím, vyplňte všechna povinná pole.