Odborný prodejce / Interiérový designer

Inzerát vložen: 6. 4. 2018

Jméno firmy
IDW Italia s.r.o.

Adresa
Bolzanova 1678/5, 110 00, Praha 1 – Nové Město

Web
www.idwitalia.com

Společnost IDW Italia – Italian Design in the World představuje symbol tradice a současného vytříbeného designu v odvětví prodeje nábytku a zpracování návrhů interiérů na míru dle aktuálních představ svých klientů. Historie společnosti pochází ze severozápadního města Itálie Biella a nyní, kromě své kanceláře v Dubaji a Nigerii, rozšiřuje své působiště i v České republice. Společnost IDW Italia má ve svém portfoliu více než 50 partnerských dodavatelů „made in Italy“ a pyšní se interiéry vysoké kvality a jedinečné atmosféry.

Vášeň tvořit krásné domovy je to, co nás spojuje dohromady.

Staňte se členem našeho týmu a pomozte nám sdílet naše hodnoty!

Popis pracovní pozice:

  • Odborné poradenství, nacházení řešení a prodej nábytku v designovém showroomu společnosti v centru Prahy.
  • Aktivní komunikace, navázání vztahu a péče o nové i stálé klienty z řad designérů, architektů a koncových zákazníků.
  • Navrhování kuchyňských sestav – po získání praxe celých interiérů ve 3D programu. (Pro práci s 3D programem vás zaškolíme.)
  • Zpracování cenových nabídek pro zákazníky a komunikace s dodavateli.
  • Podílení se na marketingové a obchodní strategii.
  • Dodržování prezentačních standardů společnosti a péče o reprezentativní vzhled prodejny.

Požadujeme:

  • Silná osobnost s orientací na zákazníka a citem pro design.
  • Jsi kreativní, odhodlaný a vlastníš zkušenosti z maloobchodu, kuchyňského studia nebo sortimentu nabízených produktů.
  • Máš pozitivní vztah k obchodu a prodeji, dokážeš se ptát a zvolit vhodnou argumentaci.
  • Disponuješ výbornými komunikačními schopnostmi v ČJ a umíš zaujmout.
  • Tvá angličtina je min. na úrovni upper intermediate v psané i mluvené formě, (ITJ výhodou).
  • Máš pozitivní přístup ke grafickým softwarům a rád/a se naučíš nový 3D program, využívaný ke kreslení kuchyní a nábytkových konstrukcí.
  • Jsi samostatný/á a umíš si dobře zorganizovat práci.
  • Umíš se motivovat, těší tě růst a dosahování nových cílů.
  • Vyhovuje ti pracovní doba od 9:30-18:30, a nevadí ti pracovat dvě soboty o víkendu výměnou za pondělí.

Nabízíme:

  • Atraktivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti vstupující na český trh.
  • Profesní růst, know-how a podílení se budování silného jména ověřeného brandu.
  • Mzdové ohodnocení 25.000 – 30.000 Kč fix a bonusy z prodejů po zapracování.
  • Zvyšování kvalifikace formou odborných školení.
  • Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky.
  • Dovolenou 5 týdnů.
  • Smlouvu na dobu neurčitou.
  • Krásné designové prostředí a příjemný kolektiv

Informace o pozici:

Jazyky:
Čeština, Angličtina,
Oblast:
Praha
Odvětví:
ID inzerátu:
16CZ1231
 Souhlasím s podmínkami Prohlášení o soukromí a Právními informacemi.

Prosím, vyplňte všechna povinná pole.