Obchodní zástupce

Inzerát vložen: 21. 6. 2019

Jméno firmy
Technology Italian Services s.r.o.

Adresa
Jeseniova 56, 130 00 Praha

Web
www.tispraha.cz

Společnost Technology Italian Services vytváří ideální spojení mezi dynamicky se rozvíjejícími trhy České a Slovenské republiky a stabilním italským průmyslem. Ten nabízí široké spektrum kvalitních výrobků vynikajících svou spolehlivostí, technologií výroby a v neposlední řadě inovací a neotřelým designem. Technology Italian Services je dnes opěrným bodem pro všechny obchodní partnery podnikající v topenářství, instalatérství, sanitární technice a v oblasti vybavování interiérů.

Popis pracovní pozice:

Firma Technology Italian Services s.r.o. hledá pro český a slovenský trh obchodního zástupce.

Jeho úkolem bude:

  • periodicky navštěvovat pobočky existujících klientů v ČR a na Slovensku
  • účastnit se technických školení organizovaných italskými výrobci pro naše české a slovenské klienty.

Požadujeme:

Mateřský jazyk čeština a znalost italštiny a/nebo angličtiny.

Nabízíme:

  • služební auto
  • služební telefon

Informace o pozici:

Jazyky:
Čeština, Italština, Angličtina,
Oblast:
Praha
Odvětví:
ID inzerátu:
IT643303
 Souhlasím s podmínkami Prohlášení o soukromí a Právními informacemi.

Prosím, vyplňte všechna povinná pole.