Obchodní zástupce / Back office

Inzerát vložen: 28. 1. 2019

Jméno firmy
INDUSTRIAL WEAR SRL - Czech Republic

Adresa
U nákladového nádraží 3265/10 - 130 00 Praha 3

Web
www.payperwear.com

Payper je italská společnost, která je aktivní také na mezinárodní úrovni. Specializuje se na pracovní oděvy i na neformální oblečení  s jasným cílem: zařídit bezpečnější a praktičtější výkony pracovníků, zároveň s větší atraktivností.

Lídr na italském trhu, dnes se zaměřuje na vývoje zahraničních trhů. V České republice má již pobočku/showroom v Praze.

Popis pracovní pozice:

  • Back office pro české a slovenské klienty, propagační agentury, distributory pracovních oděvů a sportovního oblečení.
  • Vyhledávání nových klientů na trhu.
  • Propagace brand Payper na CZ a SK trhu díky marketingové strategii

Požadujeme:

  • Dobré znalosti IT, obzvlášť MS Office a Internet
  • Dynamický přistup k práci
  • Zkušenost v oblasti prodeje a marketingu
  • Výborná znalost angličtiny (slovem i písmem), italština výhoda, nikoli podmínka
  • Čeština – rodilý mluvčí

Nabízíme:

  • Pracovní doba: 8.00-16.30
  • 4 týdny dovolená
  • Bonusy za dosažení cílů předem dohodnutých s firmou
  • 3 měsíce zkušební doba a smlouva na dobou určitou 2 roky. Možnost smlouvy na dobou neurčitou.

Informace o pozici:

Jazyky:
Čeština, Italština, Angličtina,
Oblast:
Praha
ID inzerátu:
16IT1497
 Souhlasím s podmínkami Prohlášení o soukromí a Právními informacemi.

Prosím, vyplňte všechna povinná pole.