Marketing Manager

Inzerát vložen: 2. 1. 2018

Jméno firmy
Lobkowicz Events Management s.r.o.

Adresa
Jiřská 3, Praha 1

Web
www.lobkowicz.com

Nabízíme pronájem zcela ojedinělých prostor čtyř exkluzivních Lobkowiczkých nemovitostí, kterými jsou: Lobkowiczký palác na Pražském hradě, renesanční zámek Nelahozeves, barokní zámek s vinařstvím Roudnice a zachovalá gotická zřícenina hradu Střekov s romantickou atmosférou.

Popis pracovní pozice:

• Hlavním cílem je vytvoření unikátní řady produktů spjatých s House of Lobkowicz: jejich PR, vizualizace a představení na trhu (pod vedením DOSM)
• Úzká spolupráce s pracovníky marketingového, prodejníjo a eventového oddělení společnosti, účast na celkové propagaci (slovem i obrazem) veškerých programů a speciálních projektů Lobkowiczkého paláce, zámku Nelahozeves, Lobkowiczkých sbírek, Lobkowicz Events Management, zámků Roudnice a hradu Střekova.
• Podpora jednotlivým oddělením společnosti s psaním a editací textů, grafickým designem a produkcí pro marketingové a komunikační projekty, dle potřeby přímé zapojení při implementaci různých projektů a kampaní (např. online prezentace, web a sociální sítě, brožury, zpravodaje, marketingové akce, letáky, zprávy, inzerce, plakáty, systém značení).
• Prioritou je vývoj nového obsahu pro tištěná a digitální média s cílem zvýšit počty návštěvníků muzeí, propagovat speciální akce, za účelem získání potenciálních partnerů/sponzorů nových projektů, návštěvníků i dalších zainteresovaných subjektů.
• Účast na vymezení a aktualizování zásadních aktivit ročního plánu
• Koučovat, mentorovat a motivovat Marketing koordinátora
• Postupovat pod vedením DOSM při implementaci a realizaci schválených marketingových strategií
• Adekvátně sdělovat informace ze společnosti prostřednictvím schůzí oddělení, one-to-one setkání a vhodnou e-mailovou a pravidelnou osobní komunikací
• Zpravodaje/newsletter – stanovení konceptu a priorit zaměřených na skupinové či firemní klienty (jednorázový nebo opakovaný zpravodaj, četnost atd.)
• Návrh a produkce propagačních a edukačních materiálů pro obchodní oddělení, oddělení turismu a eventové oddělení (brožury, letáky, zprávy, plakáty, inzerce atd.)

Požadujeme:

• Minimálně 2 roky praxe v marketingu
• Plynulá znalost českého a anglického jazyka (slovem i písmem) na profesionální úrovni
• Vyšší odborné či VŠ vzdělání s adekvátním zaměřením pro tuto pozici
• Výrazná znalost marketingových principů, schopnost kreativního myšlení, které povede k předkládání nových a inovativních způsobů komunikace s cílem zajímavým a efektivním způsobem dosáhnout marketingových cílů
• Znalost webových technologií a CMS
• Základní znalost editace fotografií a poprodukčních úkonů pro web a tisk
• Schopnost pracovat v Adobe CS5, zejména InDesign, Photoshop, Flash a Mac OS

Nabízíme:

• hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• 5 týdnů placeného volna
• možnost podílet se na akcích na podporu a zachování Lobkowiczkého dědictví
• práci, která dává smysl a přináší radost
• prostor pro seberealizaci a odborný rozvoj, možnost učit se novým věcem
• atraktivní místo výkonu práce – Lobkowiczký palác

Informace o pozici:

Jazyky:
Čeština, Angličtina,
Oblast:
Praha
Odvětví:
Klíčová slova:
ID inzerátu:
16CZ1124
 Souhlasím s podmínkami Prohlášení o soukromí a Právními informacemi.

Prosím, vyplňte všechna povinná pole.