Executive assistant

Inzerát vložen: 16. 7. 2019

Jméno firmy
BS&P Czech Republic a.s.

Adresa
Belgická 115/40, 120 00, Praha 2

Web
www.bsep.cz

BS&P je Česko Italská společnost, která je specializovaná ve vedení účetnictví, daně a obecné poradenství pro podnikatele. BS&P má roční obrat kolem 700 tisíc EUR ročně je jedna z největších hráčů v oboru pro italské firmy na českém trhu.

Popis pracovní pozice:

Executive asistent poskytuje širokou škálu administrativní a sekretářské podpory kancelářských činností. Mezi hlavní činnosti může patřit plánování času, definice schůzek, činnost t.z. front office a obecná pomoc zákazníkům. Vyžaduje se flexibilita a laskavost.

Požadujeme:

• Zkušenost ve funkci asistent nebo v podobné pozici, nejlépe v mezinárodní společnosti

• Absolvování alespoň středoškolského vzdělávání

• Plynulý český (mluvený a psaný) alespoň středně pokročilá angličtina, italský jazyk preferenční – komunikace na denní bázi

• MS Office a Excel

• Schopnost pracovat pod tlakem a týmovou orientací

• Dobré organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme:

• Náročná a zajímavá práce v mezinárodním prostředí, místo výkonu práce Praha 2 v blízkosti stanice metra Náměstí Míru

• Motivující plat podle zkušenosti

• Dlouhodobá a stabilní spolupráce na základě pracovní smlouvy na dobu neurčitou

• 5 týdnů dovolené, stravenky

Informace o pozici:

Jazyky:
Čeština, Italština, Angličtina,
Oblast:
Praha
Odvětví:
Klíčová slova:
ID inzerátu:
16CZ3095
 Souhlasím s podmínkami Prohlášení o soukromí a Právními informacemi.

Prosím, vyplňte všechna povinná pole.