Data Developer

Inzerát vložen: 1. 2. 2019

Jméno firmy
Revolt BI

Adresa
Na Florenci 2116/15, Praha

Web
www.revolt.bi

Revolt BI je konzultační a datově analytická agentura.

Vyrostli jsme zejména na Retailových klientech pro který jsme dělali reporting v Tableau, Power BI a GoodDatě, stavěli jsme datamarty zejména v Keboole a řešili automatizaci marketingu či různých procesů na skladě.

Naše vize je umět pomáhat firmám nacházet konkrétní hodnotu v datech a efektivně se transformovat a i z tohoto důvodu část naší kapacity je věnována konzultacím v oblasti sales, logistiky a marketingu.

Pracujeme pro zajímavé klienty – v minulém roce jsme spolupracovali se společnostmi jako je O2, Seznam.cz, Košík.cz, Sportisimo, Bonami a další.
V tuto chvíli je nás 18 – drtivá většina na pozicích Data Science a data Engineering.

Popis pracovní pozice:

Rádi bychom do týmu přijali posilu, která nám pomůže s delivery na datových projektech u našich klientů.
Pokud tě láká se naučit něco nového, skutečně vytvářet aplikace a nejenom o nich schůzovat a chceš se připojit do prostředí, kde řešení konkrétních problémů našich klientů je na prvním místě a data na druhém tak nám napiš.

Požadujeme:

Pokud hledáš senior pozici:

Data Developer:
Občas se objevují projekty, které vyžadují větší znalost programování. Může to být parser pro zpracování streamu dat, Restové API, nebo frontendová aplikace.
Dobrá znalost programovacího jazyka Python, Julia, C++
Znalost práce s repozitáři (Github, Bitbucket)
Schopnost stavět architekturu aplikace a dokumentace.

V případě Juniorské pozice je pro nás důležitá především motivace a znalost angličtiny. Pokud tě baví čísla, umíš se sám učit a rád trávíš čas řešením problémů, tak má smysl abychom se potkali. Důležitý je v tomto případě pro nás track record – pokud jsi ve svém soukromém životě už něco dokázal (sport, koníčky – např. Skaut.)

Nabízíme:

Od jiných podobných společností se odlišujeme tím, že se snažíme zpracovat data od začátku až do konce a začátkem myslíme design business procesu a zdůvodnění proč a jak se mají vůbec které informace zapisovat. V minulosti jsme vytvářeli datové sklady, celopodnikové reporty v GoodData, Tableau, Power BI a Qlikview, počítali prediktivní a klasifikační modely a nyní vytváříme analytickou aplikaci, která má celoevropský dopad.

Budeš mít příležitost pracovat v týmu a učit se od ostatních.

Informace o pozici:

Jazyky:
Čeština, Angličtina,
Oblast:
Praha
Odvětví:
ID inzerátu:
16CZ1500
 Souhlasím s podmínkami Prohlášení o soukromí a Právními informacemi.

Prosím, vyplňte všechna povinná pole.