Content & Social Media Manager

Inzerát vložen: 18. 12. 2019

Jméno firmy
Italsko-česká obchodní a průmyslová komora

Adresa
Husova, 25

Web
www.camic.cz

Profesionální partner pro italskou a českou obchodní komunitu již od roku 2001.

Popis pracovní pozice:

Italsko-česká obchodní a průmyslová komora nabízí pozici CONTENT & SOCIAL MEDIA MANAGER pro studenty, absolventy oboru ŽURNALISTIKY.

Typ úvazku: Part time „flexible“, dlouhodobá spolupráce. Nástup možný od ledna/února 2020.

Náplň práce:

  • psaní krátkých článků
  • vkládání článků do admin systému
  • každodenní aktualizace sociálních medií Komory (Facebook, LinkedIn, Twitter)

Požadujeme:

Požaduje se:

  • zkušenost s psaním textů, článků;
  • italština, čeština (angličtina plus)

Nabízíme:

Informace o pozici:

Jazyky:
Čeština, Italština,
Oblast:
Praha
ID inzerátu:
CZ181219
 Souhlasím s podmínkami Prohlášení o soukromí a Právními informacemi.

Prosím, vyplňte všechna povinná pole.