Asistentka/tlumočnice

Inzerát vložen: 17. 1. 2019

Jméno firmy
Estetica Praga

Adresa
Bolzanova, 3

Web
www.esteticapraga.it

Agentura zabývající se zprostředkováním plastických operací a transplantací vlasů pro italské pacienty na klinikách v Praze.

Popis pracovní pozice:

Hledáme asistentku na výpomoc při komunikaci s italskými pacienty, kteří zamýšlí přijet a následně přijedou do Prahy na plastickou operaci. Pacient najde webové stránky, osloví agenturu a my ho v Italštině informujeme o operaci, postupu při návštěvě a cenách tak, aby měl co nejvíce informací ohledně zamýšlené operace. Pokud se přes emaily nebo telefonicky dohodneme na operaci, asistujeme při konzultacích a vstupních prohlídkách. Jedná se o nárazovou práci po dobu několika hodin týdně.

Požadujeme:

  • Výbornou znalost Italštiny a Češtiny
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Znalosti z lékařského prostředí jsou výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme:

  • Výborné prostředí v rámci rodinné agentury a klinik plastické chirurgie
  • Možnost práce z domu, nutná je pouze účast na klinice při návštěvě pacienta
  • Odměňování na základě dohody

Informace o pozici:

Jazyky:
Čeština, Italština,
Oblast:
Praha
ID inzerátu:
16CZ1461
 Souhlasím s podmínkami Prohlášení o soukromí a Právními informacemi.

Prosím, vyplňte všechna povinná pole.